Nabídka práce > PRODEJNÍ PORADCE pro díly a příslušenství

PRODEJNÍ PORADCE pro díly a příslušenství

Náplň práce

Co bude Vaším úkolem u nás?


Budete analyzovat potřeby zákazníků, reagovat na jejich otázky a aktivně prodávat náhradní díly, příslušenství a doplňky. V rámci správy skladu budete zajišťovat přejímky zboží a kontroly a disponovat s díly. Kontrolou řízení zásob a nákupu budete zajišťovat plynulý chod servisu a prodeje. Vaší odpovědností bude také poskytovat zákazníkům servis a poradenství v nejvyšší kvalitě a budete se také aktivně podílet na vzhledu výstavního prostoru.

Požadavky

Kdo je vhodným kandidátem?


Potřebujeme min. SŠ vzdělání obchodního nebo technického zaměření. Hledáme milovníky luxusních aut. Rádi pracujete s výrobky a máte chuť se učit nové věci a vzdělávat v oboru.


Je pro nás důležité příjemné vystupování orientované na zákazníka s cílem získat si u něj důvěru.


Neobejdete se bez organizačních schopností, aby jste zajistili plynnou logistiku.

Nabízíme

Co pro Vás máme?


Budete pracovat v příjemném prostředí luxusní značky v mladém a příjemném kolektivu. Nabídneme Vám stabilní zaměstnání s možností profesního růstu spojeného s navýšením mzdy. V rámci benefitů poskytujeme závodní stravování a možnost servisní opravy vlastního vozidla a také slevu na odběr náhradních dílů a příslušenství. Jak to již v prodeji bývá za vaši šikovnost Vás čekají hezké bonusy.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Odpovědět na inzerát