Nabídka práce > Frontend developer

Frontend developer

Náplň práce

Hledáme frontend vývojáře pluginů. Jeho úkolem bude implementace a údržba frontendové části pluginů pro novou generaci zařízení.

Budete muset úzce spolupracovat s vývojářem jádra frontendu, protože pluginy budou používat API a funkce tohoto jádra. Bude pracovat v týmu s backend vývojářem pluginů.

Oba budete odpovědní za vývoj a plnou implementaci pluginů (návrh bude na vyšší úrovni diskutován s vývojáři jádra). Budete tedy muset též úzce spolupracovat s vývojáři zařízení. Měl byste být zběhlý v práci v HTML5 a Javascriptu, jelikož frontend bude postaven na těchto technologiích. Dále předpokládáme základní znalost CSS. Frontend bude založen na frameworku AngularJS. Dále požadujeme dobrou znalost OOP včetně praktických zkušeností. Výhodou bude alespoň základní znalost Maven, protože vývojář by měl být schopen vytvářet POM pro nové pluginy. Protože výrobky spadají do segmentu multimédií, výhodou, opět ne podmínkou, je i základní znalost DVB.

Požadavky

Co od Vás Očekáváme?

Pro nás je důležitá znalost především HTML5, Javascript. Hledáme člověka s invencí, cílevědomého, schopného samostatné individuální práce na menších projektech i člověka se smyslem pro týmovou práci pro řešení rozsáhlejších projektů. Předpokládáme alespoň základní znalost angličtiny.

Výhodu pro Vás bude znalost: CSS, OOP, Angular JS, Bootstrap, SCM (SVN), Maven, DVB.

Nabízíme

Co Vám jsme schopni nabídnout?

Předně práci v rostoucí a úspěšné mezinárodní společnosti. Přátelskou atmosféru vývojového centra. Dáme Vám pracovní smlouvu na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu a možnost práce na home office.

Budeme Vás podporovat v osobním rozvoji - jazykové vzdělávání (angličtina), možnost služebních pobytů v zahraničí.

Určitě Vás potěší 13. plat, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění. Pro ty, kteří to mají k nám daleko, máme i příspěvek na dopravu do zaměstnání.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek