Nabídka práce > Vývojář backend

Vývojář backend

Náplň práce

Hledáme vývojáře pluginů. Jeho úkolem bude implementace a údržba Java kódu pro pluginy jednotlivých zařízení. Jeho odpovědností bude též jejich vydávání.

Budete muset úzce spolupracovat s vývojářem jádra backendu, protože pluginy budou používat API a funkce tohoto jádra. Budete pracovat v týmu s frontend vývojářem pluginů.

Oba budete odpovědní za vývoj a plnou implementaci pluginů (návrh bude na vyšší úrovni diskutován s vývojáři jádra). Budete muset respektovat specifikaci zařízení, tedy muset též úzce spolupracovat s vývojáři zařízení. Měl byste být silný v základech jazyka Java (OCJP/SCJP6 nebo vyšší je výhodou). Backend je založen na dvou frameworcích, OSGi (R4) a Spring DM. Měl byste mít zkušenosti s těmito frameworky. Musíte mít znalost návrhových vzorů, zkušenosti s nástrojem Maven. Protože naše výrobky spadají do segmentu multimédií, výhodou, opět ne podmínkou, je i základní znalost DVB.

Požadavky

Co od Vás Očekáváme?

Pro nás je důležitá znalost především Java SE 1.6 (IDE Eclipse) a znalost objektově orientovaného programování. Hledáme člověka s invencí, cílevědomého, schopného samostatné individuální práce na menších projektech i člověka se smyslem pro týmovou práci pro řešení rozsáhlejších projektů. Předpokládáme alespoň základní znalost angličtiny.

Výhodu pro Vás bude znalost: Spring DM, návrhových vzorů, OSGi (R4), Maven, SCM (SVN), OCJP6 nebo vyšší (případně SCJP), DVB, Apache Tomcat.

Nabízíme

Co Vám jsme schopni nabídnout?

Předně práci v rostoucí a úspěšné mezinárodní společnosti. Přátelskou atmosféru vývojového centra. Dáme Vám pracovní smlouvu na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu a možnost práce na home office.

Budeme Vás podporovat v osobním rozvoji - jazykové vzdělávání (angličtina), možnost služebních pobytů v zahraničí.

Určitě Vás potěší 13. plat, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění. Pro ty, kteří to mají k nám daleko, máme i příspěvek na dopravu do zaměstnání.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek