Nabídka práce > Hledá se ELEKTRO KOMODITNÍ NÁKUPČÍ !!!

Hledá se ELEKTRO KOMODITNÍ NÁKUPČÍ !!!

Náplň práce

Budete zodpovědný za:

  • zastoupení oddělení nákupu pro nové výrobní programy

  • tvorbu pracovních plánů pro jednotlivé programy

  • tvorbu seznamů nakupovaných dílů a materiálu dle kusovníků, včasný výběr dodavatelů pro kritické díly

  • určení strategie pro jednotlivé komodity

  • sledování včasného a řádného materiálu v inženýrském systému, dodání aktuálních výkresů a specifikací, řeší zpoždění či nesprávná uvolnění

  • zajištění prototypů pro zahájení sériové výroby, vytváření plánů pro dodržení termínů

  • reportování cenového přehledu pro jednotlivé projekty, stav nákupu nebo případné změny cen v průběhu programu

Požadavky

Hledáme kandidáta, který má:

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

  • praxi v projektovém nákupu min. 3 roky

  • komunikativní angličtinu

  • zkušenosti s nákupem elektro komponentů

  • znalost cenových struktur a zkušenosti s tvorbou cen

  • samostatnost, technické myšlení, analytické, komunikační a vyjednávací schopnosti

  • znalost práce na PC

  • flexibilita, schopnost týmové i samostatné práce

  • hledat nové řešení, dále se vzdělávat

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí silné mezinárodní automotive společnosti

  • účast na zajímavých projektech

  • pružnou pracovní dobu

  • motivující finanční ohodnocení a zajímavý bonusový systém

  • další nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)

  • možnost odborného růstu

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek