Nabídka práce > Prodavačka domácích potřeb

Prodavačka domácích potřeb

Náplň práce

prodej a příjem zboží a služeb

přijímat a vyplácet hotovost a zajišťovat další pokladní služby

uskutečňování hotovostních i bezhotovostních plateb

administrativa spojená s chodem prodejny

doplňovat zboží, kontrolovat a starat se o vzhled doplňovaného zboží a prodejny

telefonická a emailová komunikace

Požadavky

příjemné vystupování k zákazníkům

dobré komunikativní schopnost

prodejní dovednosti - výhodou / není podmínka

praxe v oboru nebo obdobné pozici výhodou / není podmínka

uživatelská znalost práce na PC

samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

kladný vztah k úklidu udržování čistoty)

čistý trestní rejstřík - trestní bezúhonnost

dlouhodobá spolupráce

Nabízíme

pestrá práce v malém a příjemném kolektivu

stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr

volné víkendy a svátky

pravidelný výplatní termín vždy 20-tého v měsíci nebo dle dohody

základní měsíční plat s motivačním finančním ohodnocením

na konci roku příspěvek za úspěšně odpracovaný rok

nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Kuchyňka
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Pardubice