Nabídka práce > Expedient/ka v hypermarketu Praha Černý Most

Expedient/ka v hypermarketu Praha Černý Most

Náplň práce

Hledáme šikovné, zodpovědné a fyzicky zdatné kolegy na pozici pickera do prodejny se smíšeným zbožím na Praze Černý Most. Náplní práce je vychystávání objednávek zákazníků k rozvozu.

Požadavky

Spolehlivost, pečlivost a pracovitost
Dobrou fyzickou kondici
Potravinářský průkaz výhodou
Zkušenost se čtečkou čárových kódů výhodou

Nabízíme

Pravidelné odpolední směny: NE-ČT 13:00 - 22:00 (po zapracování možné ranní i noční směny)
Mzda: 110Kč čist./hod.
Týdenní zálohy
Dlouhodobá spolupráce
Výborná dopravní dostupnost na území hl. města Prahy
Pro muže možnost ubytování bez vstupních nákladů

Informace o pozici

  • WELL PACK s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Chemie a potravinářství, Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 110 Kč čist./hod
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Chlumecká 2424, Praha