Nabídka práce > Brigádníci do skladu s elektro zbožím

Brigádníci do skladu s elektro zbožím

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici softwarové balení a distribuci zboží elektro.

pro ženy:
* balení drobného softwarového zboží
pro muže:
*skládání zboží elektro na paletu dle objednávky
*skenování zboží uloženého na paletu
*kontrola celé palety dle stability a dle objednávky
*obalení palety folií

*distribuce zboží: práce se scanerem a rozvoz zboží po skladě.

*délka pracovní doby je 8 - 12 hodin (dle objemu zboží)
*začátek pracovní doby je vždy ráno mezi 6.00 - 08.00 (dle objemu zboží)

Požadavky

*zručnost
*prostorové vnímání
*preciznost

Nabízíme

MZDA: 95,-Kč čist./hod.(105 Kč čistéhopro softwarové zboží)
Směny: PO-PÁ 08:00-16:00 (začátek a konec pracovní doby se může lišit +/- 2 hod.), možnost přesčasů
VÝPLATA PO TÝDNU
Umožníme ubytování v místě výkonu práce bez vstupních nákladů. Pracovník si ubytování zaplatí až na konci měsíce po zúčtování mzdy.
Dlouhodobá spolupráce

Informace o pozici

  • WELL PACK s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 95-105 Kč čist./hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Pohořelice