Nabídka práce > Koordinátor v logistice/Radonice u Prahy/zálohy týdně

Koordinátor v logistice/Radonice u Prahy/zálohy týdně

Náplň práce

Informace
* Příjem zboží na sklad - fyziká kontrola a kontrola podle dodacího listu - 5%

* Koordinace zaměstnanců na skladě - docházka, nedocházka, výplata záloh, zasmluvňování, řešení adhoc situací, rozvržení práce na daný den, bezpečnost práce, zaučení nováčků- 15%

* Komunikace s personálním oddělením společnosti,

* Kontrola a čištění techniky, kontrola scannerů, hlášení oprav, úklid - 10%

* Zaskladňování nebo vyskladňování pomocí VZV nebo retraku nebo nízkozdvihu -uvnitř skladu nebo venku - 70%

Požadavky

Co od Vás očekáváme
* Průkaz na VZV, retrak - platný, pokud ne prodloužíme

* Logické myšlení

* Selský rozum

* Ochotu pracovat v logistickém skladě - ochota pracovat na přesčasy

Nabízíme

Co Vám nabízíme
* HPP nebo DPP - v silné společnosti

* Velmi dobrou pracovní i platební morálku

* Finanční ohodnocení dle vašich výkonů

Informace o pozici

  • WELL PACK s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: dle dohody a zkušeností
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Radonice