Nabídka práce > JUNIOR OBCHODNÍK PO TELEFONU - firemní klienti

JUNIOR OBCHODNÍK PO TELEFONU - firemní klienti

Náplň práce

Co Vás u nás čeká?

V první řadě budete úzce spolupracovat s obchodním zástupcem ve svěřeném portfoliu zákazníků a vyřizovat administrativu s tím spojenou. Budete mít možnost se podílet na zajímavých obchodních případech.

Vaším stěžejním úkolem bude telefonický kontakt se zákazníky za účelem zjištění jejich potřeb v oblasti přepravních služeb – nabídka vhodných služeb firemním klientům.

Budete spravovat portfolio nových i stávajících klientů. Součástí vaší práce bude také reporting.

Požadavky

Koho potřebujeme?

Hledáme lidi, kteří mají chuť pracovat ve sféře prodeje a obchodu, mají ukončené středoškolské vzdělání, základy angličtiny a výborný verbální projev. Pokud Vám nechybí nadšení a chuť do práce, jste týmový hráč a zároveň zodpovědný a orientovaný na zákazníka – moc rádi vás přivítáme v našem týmu!

Předchozí praxe v prodeji na aktivní lince nebo call centru je vaší velkou výhodou, ale ne podmínkou. Potřebujeme od Vás také uživatelskou znalost PC.

Nabízíme

Potkáte u nás fajn lidi, se kterými se vám bude příjemně pracovat, budete pracovat ve společnosti, která je špičkou ve svém oboru a také vám umožní se rozvíjet a seberealizovat.

Samozřejmostí pro nás je poskytnout vám podporu dalších oddělení a kvalitní zaškolení.

Odměníme vás za dobře vykonanou práci nejen atraktivním finančním ohodnocením (základ + měsíční odměny), ale uděláme vám radost i soutěží v rámci týmu. K tomu vám ještě přidáme pěkný balík benefitů stravenky, intenzivní vzdělávání, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, sportovní program, propagační předměty, výhodné volání i pro rodinné příslušníky, skvělé firemní akce)

Pracoviště Chrášťany, Praha západ - svoz firemní autobusem z/na metro Zličín - velmi dobré spojení z Prahy, Berouna, Kladna a okolí.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek