Nabídka práce > Hledáme zkušeňáky i absolventy - kontrola kvality v automotive

Hledáme zkušeňáky i absolventy - kontrola kvality v automotive

Náplň práce

Co Vás přesně čeká?
- optická kontrola plastových částí do aut včetně kontroly funkčnosti
- drobné opravy a odstraňování nedostatků na dílech
- práce v 8h směnách ve 3-směnném provozu v Boru u Tachova

Požadavky

Koho hledáme?
- lidi mladé i starší, ženy i muže, zkušeňáky i čerstvé absolventy
- práce u nás je nenáročná a může ji tedy vykonávat opravdu každý kdo má radost z dobrého díla

Nabízíme

Co za svou práci obdržíte?
- jistotu práce na HPP
- práci v čistém a moderním prostředí
- dopravu na pracoviště zdarma
- mzdu 110Kč/hod
- stravenky

Jak se přihlásit nebo jen dozvědět víc?

Zavolejte mi na číslo: 226254964, pošlete mail na: milan.jirousek@manpower.cz, přihlaste se formulářem níže, nebo se jednoduše stavte na naší pobočce na adrese: Resslova 2,

301 38, Plzeň.

Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek