Nabídka práce > Customer care hero

Customer care hero

Náplň práce

Přidej se k nám, pokud...

- chceš komunikovat s lidmi a pomáhat jim řešit problémy,
- jako kolega se na tebe můžu spolehnout,
- výběrová káva ti říká pane, baví tě gastro prostředí,
- firma, která se stane tvojí druhou rodinou,
- nepanikaříš při práci pod tlakem. Víš jak to dotáhnout do konce,
- umíš zabrat, když je potřeba,
- mluvíš plynule polsky,
- nebojíš se projevit svůj nápad, názor, zlepšovák ..

Požadavky

Co po tobě nejspíš budeme chtít?

- komunikovat se Storyous klienty – patří mezi ně majitelé a manažeři restaurací, kaváren a barů – a pomáhat jim vyřešit jejich svízelné situace,
- nejen skvěle porozumět našemu produktu, ale také být schopný toto know how předat dál,
- našim cílem je mít co nejvíce spokojených klientů, proto se snažíme, aby hovor končil úsměvem.
- předpoklad je nejen vysoké pracovní nasazení, ale také ochota za nás i dýchat ?

Nabízíme

Co tě za to čeká?

- podíl na našem společném úspěchu,
- rostoucí kariéra ve firmě, možnost rozvíjet se díky zkušeným kolegům,
- mladý perspektivní kolektiv,
- páteční company days, team-buildings, společné obědy,
- fotbálek, zásoby čerstvého ovoce a kávy
- narozeninové coffee-breaks (každý den je ale důvod si jeden udělat :D)
- společné sportování, výlety do přírody, grilovačky
- Nebaví tě sedět u stolu? Pracuj z gauče nebo fatboye ...

Informace o pozici

  • storyous.com s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Polština, čeština
  • Plat: 23 000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Fotbálek, zásoby čerstvého ovoce a kávy, company days, team-buildings
  • Místo pracoviště: Praha