Nabídka práce > Vyvíjej unikátní obchodní systém pro holandský trh v PHPčku

Vyvíjej unikátní obchodní systém pro holandský trh v PHPčku

Náplň práce

  • Budeš pracovat na vývoji webové mobilní aplikace pro obchodníky (Direct Sales)

  • Model je určen pro firmy na holandském trhu

S čím pracujeme?

  • používáme PHP7

  • dodržujeme jasně stanovené coding guidelines

  • správu vývojářského prostředí řešíme přes Docker

  • všechny změny v kódu prochází code review

  • změny testujeme a implementace jsou automatické

  • píšeme hromadu testů v Nette Testeru

  • ve velké míře používáme GIT a GitHub

  • komunikace se serverem probíhá přes poctivě zdokumentované REST API

  • používáme Nette a Symfony Console

  • RabbitMQ propojuje asynchronní části našeho systému

  • používáme Doctrine ORM with MySQL pro statická a MongoDB pro dynamická data

  • důležité akce v rámci našeho systému trackuje Monolog

  • narůstající počet serverů jsme začali spravovat v Ansible

  • analytickou část aplikace proháníme InfluxDB a Grafanou

  • novým technologiím se nebráníme

  • pokud některé technologie ze neovládáte, nevadí, pomůžeme vám s nimi

Požadavky

  • zkušenosti s PHP a MV* frameworky

  • schopnost používat GIT na vysoké úrovni

  • znalost problematiky psaní automatických testů

  • schopnost domluvit se anglicky

  • kritické a pragmatické myšlení

Nabízíme

  • práci v mladém přátelském kolektivu

  • podíl na tvorbě firemního prostředí

  • firemní párty, ať už u PS4 s pivem a pizzou, na motokárách, v baru nebo kdekoliv nás zrovna napadne

  • vynikající káva zdarma

  • možnost výletu do Holandska

  • občerstvení z Rohlik.cz

  • možnost vzít si do práce pejska

  • možnost karierního růstu

  • proplácíme kurzy apod.

  • možnost získání podílu ve firmě

  • kolegy, kteří jsou aktivní v programátorské komunitě - budeme se Ti věnovat, abychom ti pomohli profesně vyrůst

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek