Nabídka práce > vývojový inženýr

vývojový inženýr

Náplň práce

Hledáme odborného pracovníka pro podporu vývoje vozidlových systémů, pro testování a zástavbu elektronických systémů. Vhodné i pro čerstvé absolventy univerzit technického směru či studenty doktorského studia.
pracoviště: Technicky vývoj ŠKODA AUTO Mlada Boleslav

Požadavky

• Dobrá znalost měřících a laboratorních nástrojů pro zpracování signálů.
• Znalost simulačních/modelovacích prostředí např. Matlab.
• Zkušenosti se zpracováním a vyhodnocením naměřených dat.
• Zkušenosti s návrhem mechatronických systémů.
Výhodou bude, pokud budete mít
• Koordinační schopnosti.
• Základní informace o vozidlových sběrnicích.
• Znalost architektury vozidlových systémů.
• Manuální zručnost.

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout
• Atraktivní uplatnění v dynamicky se rozvíjejícím týmu s přístupem k nejmodernějším technologickým trendům.
• Stabilitu zaměstnání a perspektivní finanční ohodnocení.

Informace o pozici

  • ÚTIA AV ČR, v.v.i.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ, NJ
  • Plat: 35000-50000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: čerstvé absolventy, studenty PGS
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav