Nabídka práce > Sales manager HELIOS

Sales manager HELIOS

Náplň práce

Úspěšný kandidát bude zodpovědný za:

- prodej informačního systému pro středně velké a velké společnosti

- samostatné vedení obchodních jednání s managementem potenciálních zákazníků

- vyhledávání a oslovování nových zákazníků

- organizaci obchodních akcí pro zákazníky

- spolupráci s týmem odborných konzultantů

Požadavky

Hledáme právě vás pokud:

- máte prokazatelnou praxi v oblasti obchodu

- víte, co obnáší proces od vyhledávání zákazníka až po realizaci projektu

- profesionální prezentací dokážete udělat na schůzce dojem a zapůsobit

- máte orientaci na výsledek a tah na „branku"

- nechybí vám nadšení na sobě pracovat a dokážete se rychle učit novým věcem

- jste proaktivní, samostatný/á a umíte převzít odpovědnost za svá rozhodnutí

- jste nadšeným řidičem a baví vás cestovat za zákazníky

Body navíc budete mít pokud:

- znáte oblast informačních technologií

- vedení obchodní schůzky v angličtině vás jen tak nevyvede z míry

Nabízíme

Na oplátku vám můžeme nabídnout:

- příležitost prodávat TOP řešení významným společnostem

- otevřené a přátelské prostředí

- skvělou partu nadšenců, kteří se budou těšit na nového kolegu

- možnost seberealizace a profesního růstu

- pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s možností prodloužení na dobu neurčitou

- týden dovolené navíc

- flexibilní pracovní dobu

- firemní a týmové akce

... a masážní křeslo v relax zóně, když potřebujete načerpat novou energii

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek