Nabídka práce > Montážník chladírenského nábytku -21000-28000Kč/ měsíčně

Montážník chladírenského nábytku -21000-28000Kč/ měsíčně

Náplň práce

výroba chladírenského nábytku a dalších klimatizačních jednotek
náplň práce dle pozice
obsazujeme: pomocného operátor, operátora ve výrobě, pomocného skladník, skladník s VZV

Požadavky

Co by jste měli umět?

být spolehlivý, dochvilný a zodpovědný vůči své práci a kolegům
praxe ve výrobě výhodou, vyučení v technickém oboru výhodou
základní znalost na PC výhodou
ochota pracovat ve směnném provozu

pomocný skladník, skladník s VZV - praxe se scannerem, praxe s VZV

Nabízíme

Co nabízíme?

mzdové ohodnocení dle pozice - od 21 000 Kč - 25 000 Kč
bonusové složky - příplatky, bonusy za docházku, příspěvek na ubytování, dotované stravování a stravenky
možnost zajištěného ubytování
mzdové i karirérní postupy - dle praxe, vyučení apod.
dobrý pracovní kolektiv, systémy zaškolení nováčků, férové mistry
a MNOHÉ DALŠÍ!

Další informace

PŘIJĎTE K NÁM NA POBOČKU - Plzeňská 52, v Berouně nebo nás kontaktujte na tel: 725 426 039 ještě dnes!

termíny pohovorů každý týden - vždy v pondělí v 10:00 a ve středu 13:00

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOMLUVY

Lokalita pracoviště: Beroun

Informace o pozici

  • Lepší práce s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština, slovenštína
  • Plat: 25000Kč/ měsíčně
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: bonusové ohodnocení, UBYTOVÁNÍ, stravování, zálohy
  • Vhodné pro: muže
  • Místo pracoviště: Beroun