Nabídka práce > Koordinátor projektů

Koordinátor projektů

Náplň práce

Jako koordinátor interních projektů, budete zaměřeni na optimalizaci vícenákladů, eliminaci reworku a dlouhodobého třídění. Mimo jiné se budete starat o koordinaci požadavků na změnu produktu včetně ověření implementace.

Ve Vaší správě bude rovněž koordinace výběhů projektů s logistickým oddělením, aplikace platné procedury, management výběhu a předcházení vzniku nepotřebných dílů po ukončení sériové výroby.

Požadavky

Koordinátor projektů se neobejde bez VŠ/SPŠ vzdělání technického směru (základní přehled v oblasti mechaniky a elektroniky) a znalosti základů projektového managementu. Pozice Vám nabídne možnost využití anglického jazyka, jeho znalost je tedy naprosto zásadní. Ovládáte-li navíc nejen MS Office, ale také Lotus Notes, MS Projects a SAP, pak jste náš ideální kandidát právě VY!

Nabízíme

To, že Vám nabízíme příležitost stát se součástí nadnárodní dynamické společnosti, která Vám zaručí možnost profesního růstu, je samozřejmostí! Mimo to, však získáte:

- 25 dní dovolené

- poukázky na volnočasové aktivity

- lékařskou péči

- jazykové kurzy

- příspěvek na stravování

- příspěvek na penzijní připojištění

- uvažujete-li o změně lokality, pak je relokační balíček právě pro Vás!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek