Nabídka práce > Stražný/a, vratný/a

Stražný/a, vratný/a

Náplň práce

Přijmeme strážné, vrátné pro ostrahu objektů v průmyslové zóně triangl na hlavni pracovní poměr,
nebo brigádu.
Náplní práce je zajištění ostrahy a pochůzková činnost v rámci objektu, jednoduchá administrativa, kamerový systém, práce v příjemném prostředí, 2 směnový provoz, možnost volby směn dle domluvy, stravenky, práce na hpp, brigádu, dohodu o prov. činnosti. Mzda: individuální dle profesní kvalifikace a pracovní způsobilostí od 75 Kč / hod.
Požadavky:
-zdravotní způsobilost
-čistý rejstřík trestů, bezúhonnost
-spolehlivost
-příjemné a profesionální vystupování
-certifikát strážného, praxe u ostrahy nebo na vrátnicí, invalidní důchod výhodou ne podmínkou.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu a pro více informací o pozici volejte na tel. č. +420 773131511
nebo na tel. č. +420 602754691 nebo emailem ostraha.hitachi@gmail.com

Požadavky

Nabízíme

Práci na pozici Stražný/a, vratný/a. Náplní práce je zajištění ostrahy a pochůzková činnost v rámci objektu, jednoduchá administrativa, kamerový systém, práce v příjemném prostředí, 2 směnový provoz, možnost volby směn dle domluvy, stravenky, práce na hpp, brigádu, dohodu o prov. činnosti. Mzda: individuální dle profesní kvalifikace a pracovní způsobilostí od 75 Kč / hod.

Další informace

Informace o pozici

  • Dekhon servis s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 12000-18000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: všechny, ozp, brigada
  • Místo pracoviště: Průmyslová zóna Triangle, Velemyšleves‒Minice 60, 438 01 Žatec