Nabídka práce > ASISTENT/KA V OBCHODNÍM TÝMU - DENNÍ VYUŽITÍ AJ

ASISTENT/KA V OBCHODNÍM TÝMU - DENNÍ VYUŽITÍ AJ

Náplň práce

Co Vás u nás čeká?

Budete mít na starosti přípravu a analýzu prodejích dat, přípravu interních i externích eventů, zajišťování ubytování. Nedílnou součástí je práce s excelem na denní bázi – výstupy, reporting, analýzy týkajících se jednotlivých projektů, komunikace s ost. odd. společnosti napříč celou Evropou, administrativní činnosti a ad hoc úkoly.

Požadavky

Jak můžete uspět?

Ovládáte angličtinu v mluvené i písemné podobě? Zvládáte pracovat s excelem na pokročilé úrovni, zvládáte náhlé změny a multitasking? Chcete se rozvíjet v mezinárodním a profesionálním prostředí na vysoké úrovni? Pak jste tím správným kandidátem/kou. Hledáme zodpovědnou, motivovanou, učenlivou a výborně organizovanou osobnost s týmovým duchem.

Nabízíme

Co můžete získat?

Nabízíme Vám finanční ohodnocení 24.000,-Kč, možnost získání zkušeností v profesionálním mezinárodním prostředí, bonusový systém jako jsou plnohodnotně hrazené stravenky, flexipassy, 5 týdnů dovolené, 13 plat. Nástup je možný ihned, popřípadě od 1.2. 2016

Pokud máte o pozici zájem a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy v anglickém i českém jazyce.

Kontaktovat nás můžete e-mailem na klara.viktorova@manpower.cz nebo odpovědním formulářem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek