Nabídka práce > Sales Engineer

Sales Engineer

Náplň práce

- Vyhledávání nových klientů, kteří by mohli mít prospěch z našich produktů nebo služeb a maximalizace potenciálu klienta v určených oblastech

- Rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty, a to prostřednictvím řízení jejich požadavků

- Přesvědčit klienty, že výrobek nebo službu nejlépe vyhovuje jejich potřebám, pokud jde o kvalitu, cenu a dodání

- Vyjednávání řízení a zadávání zakázek

- Poskytuje předprodejní i poprodejní technickou podporu

- Účast na pravidelných poradách o stanovení prodejních cílů a koordinaci projektů prodeje

Požadavky

- Velmi dobré technické znalosti - oblast kompresorové techniky je opravdu velkou výhodou

- Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

- Prodejní a komunikační dovednosti na vysoké a profesionální úrovni

- Zdravý úsudek a dobrý obchodní smysl

- Organizačních dovednosti

- Maximální samostatnost, zároveň ale schopnost práce v týmu a přijetí týmových cílů za své

- Schopnost budovat vztahy rychle a účinně

- Psychická odolnost a vytrvalost

Nabízíme

- Mezinárodní společnost s dlouhou tradicí

- Zajímavý sortiment

- Osobní rozvoj a růst v rámci společnosti

- Návštěvy spřízněných podniků po celém světě a sdílení know how

- Klasický balíček - automobil, Notebook, mobilní telefon

- 5 týdnů dovolené

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek