Nabídka práce > Obchodník s technickým backgroundem

Obchodník s technickým backgroundem

Náplň práce

- Vaším úkolem bude získávat zakázky průmyslového charakteru

- Prodej produktů a řešení pro realizaci komunikačních projektů, sítí, automatizace

- Budete vést obchodní jednání stejně jako přípravu a následnou dokumentaci

- Za Vámi bude stát tým techniků, kteří podávají podporu zákazníkům

- Vaším úkolem je získávat požadavky od zákazníků a navrhovat změny či úpravy na výrobích

- Postavíte se na trh práce jako profík, který zná své konkurenty

Požadavky

- Potřebujeme obchodníka, který rozumí průmyslovému odvětví

- Obchodní zkušenosti na vyšší úrovni, NEBO chuť začít obchodovat poté, co jste pracovali v oblasti průmyslové automatizace (dodávky technologických, řídících aj. systémů)

- Vzdělání technického zaměření (výhoda elektro)

- Znalost AJ na úrovni střední - dorozumění a komunikace

- ŘP sk.B, znalost práce na PC

Nabízíme

- Možnost práce z Prahy - bude k dispozici automobil, návštěvy centrály občasné

- Zaškolí Vás na jejich služby a produkty

- Budete pracovat ve významné firmě, která velmi prosperuje a rozrůstá se, ve společnosti, která nedávno prošla změnami

- Platové ohodnocení rozděleno na fix a odměny dle výkonů

- Práce na trvalý pracovní poměr

- Benefity - možnost homeoffice, stravenky, očkování, příspěvky k životnímu a pracovnímu výročí, mobilní telefon, notebook,..)

SPLŇUJETE POŽADAVKY A ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

V tom případě nám pošlete svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek