Nabídka práce > OPERÁTOR/ KA VÝROBY, BONUSY, DOPRAVA

OPERÁTOR/ KA VÝROBY, BONUSY, DOPRAVA

Náplň práce

POJĎ PRACOVAT TAM, KDE TĚ CHTĚJÍ.

Koho hledáme?
Někoho, kdo hledá dlouhodobé, stabilní zaměstnání. Někoho spolehlivého s chutí pracovat. Práce je vhodná pro muže i ženy. Praxe ve výrobě výhodou.

Náplň práce:
- Skládání, překládání, lisování lehkých plastových dílů do aut.
- Obsluha jednoho pracoviště.
- Nejedná se o pásovou výrobu.
- Pracovní doba od pondělí do pátku, (víkendy jsou volné), třísměnný provoz.
- Postupně Vás na tuto pozici zaškolíme.

Požadavky

- Spolehlivost, dochvilnost a chuť pracovat.
- Ochotu pracovat v třísměnném provoze.

Nabízíme

- Zaměstnání ve stabilní společnosti.
- Postupný nárůst mzdy.
- DOCHÁZKOVÝ BONUS 2 000 Kč/ měsíčně.
- Zajištěna každodenní dotovaná svozová doprava.
- Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem.
- Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv.
- Jistota výplatního termínu.
- Vhodné i pro absolventy bez praxe (rádi zaškolíme).
- Možnost přivýdělku v rámci přesčasů.

Další informace

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email: nabor@mezisvymi.cz, nebo volejte bezplatnou infolinku (+420) 800 02 30 50.

Informace o pozici

  • ARCER H&M s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Nástupní mzda 90 - 95 Kč čistého/ hodina.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Chlebovice (Frýdek-Místek)