Nabídka práce > Javascript vývojář pro Smart TV

Javascript vývojář pro Smart TV

Náplň práce

* Vývoj javascriptových aplikací pro Smart TV a související technologie
* Analýza a návrh technických řešení
* Vývoj responsivních webů

Požadavky

* Hledáme schopné a samostatné webové vývojáře, které zajímají nové technologie a vývojem softwaru se baví
* Zkušenosti s vývojem v Javascriptu
* Agilní přístup
* Anglický jazyk
* Znalost problematiky OTT TV, DRM, HbbTV výhodou

Nabízíme

* Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou
* Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s profesionály, kteří jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží a jsou držiteli mnoha ocenění
* Pestrost projektů díky vývoji software na zakázku a vývoji vlastních produktů
* Působení na světovém trhu
* Tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
* Vynikající platové podmínky
* Spolupráce ihned

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek