Nabídka práce > Procesní inženýr

Procesní inženýr

Náplň práce

Procesní inženýr se stará o nastavování efektivních procesů ve výrobě:

- příprava a řízení technologických odstávek

- spolupráce na přípravě investičních projektů

- plánování technického rozvoje linky

- koordinace s údržbou linky, kvalitou a technickým servisem

- podílení se na přípravě rozpočtu a cílů spolu s odpovědností za rozpočet a cíle linky

- navrhování změn v technologii a standardech kvality

- zodpovědnost za bezpečnost práce na lince

- využívání lean manufacturing and six sigma

Požadavky

- VŠ technického směru – výroba papíru, chemie, strojní

- aktivní přístup k práci

- MS Office

- dobré komunikační a organizační schopnosti

- pokročilá znalost anglického jazyka

- chuť podílet se na rozjezdu nového oddělení!

Nabízíme

- stabilní práci v dynamické a úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí

- možnost pro další osobní a profesní růst

- příspěvek na dopravu

- příspěvek na kulturu, zdravotní prevenci, sport a pobytové rekreace

- příspěvek na stravování

- příspěvek na penzijní připojištění

- příspěvky při situacích mimořádné tísně

- odměny při zaměstnaneckém výročí

- podpora a organizace volnočasových aktivit: dračí lodě, fotbal, tenis, volejbal atd.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek