Nabídka práce > Specialista PLC/DCS – OBJ36

Specialista PLC/DCS – OBJ36

Náplň práce

- vývoj aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy (PLC/DCS, SCADA)
- nájezd technologií
- tvorba a řízení projektové dokumentace a projektů
- návrh standardů pro vývoj aplikačního SW
- vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli

Požadavky

- vzdělání se zaměřením na automatizaci
- AJ nebo NJ pro práci s dokumentací
- znalost programování PLC / DCS / SCADA (např. Siemens, Rockwell, InTouch, Emerson, aj.)
- znalost průmyslových komunikací (Profibus-DP, ASiBus, Interbus, Industrial Ethernet, aj.)
- ŘP sk. B

Nabízíme

- roční výkonové prémie
- 25 dní dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- notebook, případně mobilní telefon
- jazykové kurzy
- perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
- prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
- pracoviště Praha nebo Brno

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Informační technologie, Strojírenství,
  • Plat: 40.000 – 80.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno nebo Praha