Nabídka práce > Programátor průmyslových robotů – OBJ148

Programátor průmyslových robotů – OBJ148

Náplň práce

- off-line a on-line programování robota
- základní parametrizace a kalibrace robota
- oživení a uvedení do provozu
- optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby
- řízení projektů, koordinace týmu programátorů robotů a koordinace s programátory PLC

Požadavky

- vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo strojírenství
- znalost AJ nebo NJ – středně pokročilá
- praxe s programováním robotů
- ŘP sk. B a ochota cestovat

Nabízíme

- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- notebook, případně mobilní telefon
- jazykové kurzy
- perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
- prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
- realizace projektů v rámci České republiky a Evropy
- 25 dní dovolené
- roční prémie
- centrála společnosti v Praze, pobočky po ČR

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 30.000 – 40.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha, pobočky po ČR