Nabídka práce > MÁME VOLNOU ŽIDLI! 22.000,- fix + provize

MÁME VOLNOU ŽIDLI! 22.000,- fix + provize

Náplň práce

- Telefonický a emailový kontakt se zákazníky

- Prezentace a prodej produktů

- Vytváření vhodných nabídek na míru zákazníkům

- Práce s interní databází

- A to nejhlavnější = budeš nejdůležitějším článkem v naší společnosti a čeká tě spousta odměn a zážitků

Požadavky

- Perfektní čeština nebo slovenština

- Uživatelská znalost na PC

- Obchodní a prodejní dovednosti

Nabízíme

- Smlouvu na HPP nebo dohodu, záleží na tvých časových možnostech

- Průměrný výdělek 38.000,- Kč

- Jistotu férového zaměstnání, včasnou výplatu mzdy

- Nadstandardní finanční ohodnocení – fix, o který nepřijdeš a bonusy podle tvých výkonů

- 5 týdnů placené dovolené

- Stravenky v hodnotě 100,- Kč na den

- Občerstvení na pracovišti

- Stolní fotbálek a „relax" místnost

- Dopolední a odpolední směny dle tvé preference

- Zkrácenou pracovní dobu v pátek

- Věrnostní příplatky

- A mnoho dalšího!

Pokud to chceš zkusit, pošli nám svůj životopis na lucie.vasickova@manpower.cz

nebo zavolej na číslo +420 226 254 967 a připoj se do našeho týmu spokojených prodejců. Všechny uchazeče budeme co nejdříve kontaktovat.

Těšíme se na tvou reakci!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek