Nabídka práce > Ježíšku, jednoho specialistu na VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ, prosím

Ježíšku, jednoho specialistu na VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ, prosím

Náplň práce

Milý Ježíšku,

K Vánocům bych si přála jednoho výjimečného Technologa vstřikování plastů.

A nebo dva!

Požadavky

Vím, že nejsem příliš skromná, ale potřebuji taky, aby:

se dobře dorozuměl anglicky, protože komunikace ala „rukama-nohama" není na každodenní setkávání se šéfem to pravé ořechové.

Taky aby byl odborníkem na své řemeslo a měl to kromě praxe potvrzeno ideálně i nějakým tím vysokoškolským lejstrem.

A to je vlastně všechno!

Nabízíme

Pokud se Ti podaří mi ho sehnat, popros ho prosím, aby mi co nejdříve poslal svůj životopis s kontakty, abych ho mohla zahltit všemi podrobnostmi!

A když mi tuto nadílku doručíš do Vánoc, budu jásat!

Věřím, že Tyto Vánoce budou stát za To!

Tvá Petra

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek