Nabídka práce > Práce v Třinci za 19 500 Kč

Práce v Třinci za 19 500 Kč

Náplň práce

Pracuje se s hutní keramikou a se žáruvzdorným keramickým materiálem ve třísměnném provoze po - pá.

Práce přesčas a víkendy pouze výjimečně podle zakázek.

Čeká Vás fyzicky náročnější práce vhodná pouze pro muže v čistém prostředí s kvalitním zázemím.

Požadavky

- výborný zdravotní stav (pracovní kategorie 2)

- fyzická zdatnost (práce ve stoje)

- zkušenost s výrobou a směnným provozem: (ranní 6 - 14 hod./odpolední 14 - 22 hod./noční 22 - 6 hod.)

- znalost výkresové dokumentace a používání měřidel

- VÝHODOU možnost poskytnutí referencí od předchozích zaměstnavatelů

- ideálně nástup IHNED

Nabízíme

- nadstandardní platové ohodnocení:

19 500 Kč + benefity za docházku 1 000 Kč + příspěvek na obědy (10 Kč/oběd) + čtvrtletní odměny + nárůst po zkušení době

- zákonné příplatky

- 25 dní dovolené

- 7,5 hod. směny

- stabilní zaměstnání s předpokladem dlouhodobé spolupráce

- odborné zaučení a podpora týmu

- práce v čistém (NEKUŘÁCKÉM) prostředí a kvalitní zázemí

- po 10 měsících možnost přechodu do kmene společnosti

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek