Nabídka práce > Vedoucí údržby - Tachovsko

Vedoucí údržby - Tachovsko

Náplň práce

- Zodpovědnost za organizaci a řízení úseku údržby strojů, zařízení a budov, za plánování preventivní údržby
- Zajišťování a odpovědnost za chod výrobních strojů a zařízení
- Spolupráce s vedoucími provozů a technology v oblasti plánů údržby a oprav zařízení
- Zodpovědnost za implementaci, správnost a funkčnost systému TPM (5S)
- Zajišťování podpory při zavádění nových technologií a strojů do výroby
- Komunikace s dodavateli oprav a zařízení, spolupráce s externími pracovníky provádějícími servis

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo strojního zaměření
- praxe na obdobné pozici ve výrobním podniku (automotive výhodou)
- aktivní znalost anglického jazyka – schopnost domluvit se
- práce s PC (Excel, Work, Project, výrobní systém atp.)
- znalost principů práce vstřikovacích lisů a seřizování strojů
- základy mechaniky, pneumatiky a hydrauliky, znalost četby technických výkresů
- rozhodovací schopnosti, organizační dovednosti, efektivní komunikace, - zkušenost s vedením pracovního týmu
- řid. průkaz sk. B

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek