Nabídka práce > Inženýr zákaznické kvality s NJ

Inženýr zákaznické kvality s NJ

Náplň práce

- Odpovědnost za kvalitu výroby
- Komunikace se zákazníky
- Inicializace preventivních opatření
- Změnová řízení
- Koordinace a řízení zákaznických reklamací
- Zpracování přehledů, analýz a statistik nákladů na kvalitu
- Zajištění nápravných opatření ve spolupráci s projektovými týmy
- Zajištění okamžitých opatření u zákazníků

Požadavky

- Praxe v oblasti řízení kvality v sektoru automotive
- Komunikativní znalost německého jazyka, anglický jazyk výhodou
- Znalost požadavků IATF 16949
- Schopnost využívat nástroje kvality jako QC 7 tools (např. Pareto, FTA, Histogram), PFMEA, regulační diagramy
- Výborné komunikační a argumentační dovednosti
- Flexibilita a stresuodolnost
- Aktivní řidič (služební cesty)

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek