Nabídka práce > Prodejní poradce – po zaškolení 20 000 Kč + provize

Prodejní poradce – po zaškolení 20 000 Kč + provize

Náplň práce

Oslovit telefonicky obchodní společnost
Domluvit si čas prezentace, kdy prostřednictví internetu představíte služby systému CESR
Se zákazníkem vybrat vhodné využití služeb
Uzavřít se zákazníkem smlouvu
Provést drobné administrativní úkony, které souvisí s pracovní pozicí

Požadavky

Jedinečnou příležitost seznámit se s fungováním firemních procesů
Rozšíření svých obchodních znalostí
Vynikající podporu – úvodní zaškolení, v návaznosti pak další školení pro získávání nových obchodních dovedností, těsnou spolupráci s manažerem
Práci na plný, nebo zkrácený úvazek, možnost také dlouhodobé brigády
Fixní mzdu + výkonnostní bonusy + provize z uzavřených smluv s neomezenou horní hranicí
Práci v moderním prostředí v centru Brna (klimatizované kanceláře, pitný režim)

Nabízíme

Zaujetí a elán – služby systému CESR jsou přínosem pro téměř každou obchodní společnost a Vaše osobní zaujetí pomůže v prodeji
Mít představu co je „PRODEJ“
Chuť komunikovat
Kázeň a trpělivost – umět naslouchat zákazníkovi, najít pro něj vhodné služby a věnovat každému obchodnímu případu maximum s cílem získat nového klienta.

Další informace

Prosíme o zaslání CV v českém jazyce. V případě, že vás nebudeme kontaktovat do dvou týdnů od zveřejnění inzerátu, dali jsme přednost jiných uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Poskytnutím osobních údajů uvedených v zaslaném CV pro Sofis partner s.r.o., IČ: 60745631, dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Informace o pozici

  • URMR
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: 20 000 Kč + provize
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy