Nabídka práce > Nechcete promarnit brigádu- kompletace CD/DVD? OZVI SE NÁM!

Nechcete promarnit brigádu- kompletace CD/DVD? OZVI SE NÁM!

Náplň práce

Hledáte brigádu od rozmezí SRPEN/ZÁŘÍ? Jste flexibilní? Chcete pracovat v čistém prostředí a nezvedat těžká břemena? A nebylo Vám ještě 18+?

Práce vhodná pro každého. Máme více volných míst, tak řekněte i kamarádce a pracujte spolu ....

BRIGÁDA SRPEN/ZÁŘÍ AŽ PROSINEC.

Pro našeho významného klienta Sony DADC, společnost, které je předním dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Kompletace CD/DVD.

Náplň práce:
* ruční kompletace DVD, CD, Blue-ray
* úklid pracoviště

Požadavky

* ochotu pracovat ve stoje
* manuální zručnost
* pečlivost, samostatnost, spolehlivost
* ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

* nástup možný v rozmezí SRPEN/ZÁŘÍ
* místo výkonu práce: Štěnovice
* pracovní nabídku dlouhodobého charakteru
* mzda až 140 Kč/hod. (fixní mzda 100 Kč/hod. + variabilní složka až40Kč/hod.) + příplatky za noční směny 25% + příplatky za práci ve svátek 100% + příplatek za práci o víkendu 10% + příplatky za přesčas 25%
* možnost výběru směn (ranní 6-14; odpolední 14-22; noční 22-6)
* od září možné směny O VÍKENDU
* čisté pracovní prostředí
* NENÁROČNÁ PRÁCE pro každého
* SVOZOVÁ DOPRAVA Z PLZNĚ ZDARMA

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Plzeň