Nabídka práce > Skladník -top společnost - jen denní/bez víkendů - 14.200 Kč

Skladník -top společnost - jen denní/bez víkendů - 14.200 Kč

Náplň práce

Chcete nastartovat kariéru a získat cennou praxi ve skladu? Nebo už ji máte a chcete změnu?

Nabízíme zázemí společnosti, která je světovým lídrem v odvětví logistiky.

A navíc - u nás budete pracovat jen 8 HOD. ranní/odpolední SMĚNY s volnými víkendy!
SVOZY zajištěny zdarma a přímo do areálu Pohořelic.

Co nabízíme?
- mzdu 90 Kč/hod. , celkem 14.200 Kč/měsíc
- dlouhodobou spolupráci s možností převodu do kmenového stavu
- Manipulace se zbožím , vyskladnění a naskladnění zboží do/z regálů, balení; etiketování a kompletace zboží, práce se scannerem
- Používání manipulační techniky
- Vytváření skladové dokumentace (příjemky, výdejky, vratky)
- Práci v čistém a tichém prostředí
- Možnost profesního rozvoje a osobního růstu
- nástup možný ihned
- svozová doprava zajištěna (tam i zpět): Znojmo – Pohořelice

A co od vás požadujeme?
- stačí manuální zručnost, fyzická zdatnost a spolehlivost
- zbytek vás naučíme

Místo výkonu práce: POHOŘELICE
Dotovaná svozová doprava zajištěna (tam i zpět): Znojmo – Pohořelice (Znojmo, Práče, Lechovice, Oleksovice, Mackovice, Hostěradice, Miroslav, Našiměřice, Olbramovice, Branišovice, Pohořelice)

Další informace

KONTAKT:
Životopis prosím zasílejte na: kamila.borovickova@adecco.com, případně volejte na 606 790 334.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ostatní, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 14200
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Pohořelice