Nabídka práce > NC programátor / kovy nebo nekovy (kompozity) – OBJ1543

NC programátor / kovy nebo nekovy (kompozity) – OBJ1543

Náplň práce

- tvorba CNC programů pro obráběné díly s pomocí CAD/CAM systému
- 5osé obrábění
- komplexní technologická příprava dílů určených pro obrábění na CNC strojích
- ověřuje vytvořené programy na počítačových simulacích a vytváří případné optimalizace
- spolupracuje na zvyšování kvalifikace obsluhy CNC strojů

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru
- znalost CNC programování a SIEMENS NX
- základní znalost Catia, MS Office
- orientace v cizojazyčné výkresové dokumentaci
- zkušenosti z letecké výroby výhodou

Nabízíme

- možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
- jazykové kurzy, příspěvky na pojištění, 5 týdnů dovolené, dotované stravování,…
- pracovní doba 37,5 hodiny týdně
- slevy v zaměstnaneckém obchodu
- kompenzované přesčasy
- lokalita Praha-východ

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 25.000 - 30.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha-východ