Nabídka práce > Disponent logistiky RANNÍ SMĚNA od 120Kč/hod.

Disponent logistiky RANNÍ SMĚNA od 120Kč/hod.

Náplň práce

Jste manuálně zručný? Hledáte práci na HPP? Máte zkušenosti s VZV či je naopak chcete získat? Chce být součástí stabilního týmu, kde je týmový duch?
Pak hledáme právě Vás... kandidáty na pozici DISPONENT LOGISTIKY .

Náplň práce:
- Příjem zakázek
- kontrola na příjmu
- evidence přijatých dodacích listů
- Výdej zásilek
- Komunikace s obchodním a výrobním oddělením na denní bázi
- jednoduchá činnost
- Koordinace přepravy externí/interní

Požadavky

- manuální řemeslná zručnost
- fyzická zdatnost a pracovitost
- 100% docházka
- Zkoušky na VZV
- rok práce v logistice

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: VEJPRNICE
- základní mzda od 120Kč/hod + příplatek za prostředí 1.220Kč + zákonné příplatky
- směnný provoz (Ranní) – od 6:00 - 14:00
- dovolená 20dnů
- MOŽNOST PŘESTOUPIT I DO KMENOVÉHO STAVU PO ZAUČENÍ
- MOŽNOST ZAJISTIT I UBYTOVÁNÍ

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 120 Kč/hod. - 150 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Plzeň