Nabídka práce > Přidejte se do našeho týmu, máme skvělé produkty!

Přidejte se do našeho týmu, máme skvělé produkty!

Náplň práce

Jsme česká rodinná firma, která vyrábí přes 70 výrobků se včelími produkty a plánujeme další.. proto nyní hledáme obchodní posilu.

Našim cílem jsou zdravější, krásnější a tím i spokojenější zákazníci. Proto jim chceme představovat léčivé účinky včelích prodliuktů.
Naše poslání je:
„Pomáhat lidem prostřednictvím našich výrobků.“
1) Výsledkem vaší práce budou:
•prodejny, které prodávají naši kosmetiku se včelími produkty a vědí proč
•vzkvétající region, ve kterém roste počet prodejen s naším sortimentem
•do stávajících prodejen se dostane širší sortiment výrobků
•finanční ohodnocení fix + % z obratu regionu, žádný strop

Požadavky

2) Na tuto pozici nutně potřebujete
•prokazatelné výsledky na předchozích pozicích (práce, brigáda, praxe..)
•samostatnost, odpovědnost
•ochotu učit se novým věcem, radostně přijímat výzvy i změny
•schopnost vysokého pracovního nasazení
•upřimnou touhu prodávat
•dále se vzdělávat
•řidičský průkaz

Nabízíme

3) Kdo je to pro nás obchodní zástupce?
Obchodní zástupce je pro nás komunikační můstek mezi firmou a obchodním partnerem. Když uvádíme nový výrobek, nadšeně ho jede představit do obchodu. Naopak, když má prodejna problém, nebo potřebuje poradit, jsou tu pro ni se skutečným zájmem pomoci.
Obchodníci vědí, že nic se neděje samo a že výsledky jsou odměnou za vytrvalou a aktivní práci.
Navazování kontaktů a komunikace je pro ně každodenní zábava, přijde jim to naprosto přirozené. Obchodníci jsou pro nás skuteční hrdinové, protože dokáží šířit naše produkty do obchodů, ochotně poradit i prodat. Obchodníci vědí, že po skvělém výsledku přijde odměna.
My si jejich práce vážíme a poskytujeme jim plnou podporu. Jak jste na tom vy? Máte rádi výzvy? Jste komunikativní? Pak jste to možná vy, kdo v brzké době posílí tým naší rodinné firmy.

Další informace

3 důležité otázky

Je vaše 100% přesvědčení, že obchod je vaše parketa?
Troufnete si na velikost regionu 1/4 republiky?
Zvládnete být i více dní mimo domov?

Jestli ANO, pak jste to VY, koho hledáme!

4) Hledáme hrdinu do této oblasti: Liberecko - Hradecko - Pardubicko - Vysočina

Přijímáte výzvu? Zvládnete zvýšit obrat? Výkony dokážeme ocenit. Dokážete být opravdovým parťákem pro naše odběratele?
Napište mi Váš příběh, nebo pošlete životopis a průvodní dopis, odpovím každému, nejpozději do 7 dnů.

Tato práce není pro každého.
Tato pozice opravdu není pro ty, kteří očekávají, že jim objednávky budou samy padat do klína.

Informace o pozici

  • Rodinná firma Pleva s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Fix + % z obratu regionu
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: auto pro soukromé účely, firemní tablet
  • Místo pracoviště: Vysočina + Pardubický kraj + Královehradecký kraj + Liberecký kraj