Nabídka práce > KFC Centrum Černý Most přijme kuchaře (od 116,-/h)

KFC Centrum Černý Most přijme kuchaře (od 116,-/h)

Náplň práce

Do restaurace KFC Centrum Černý Most hledáme kuchaře do týmu!
Kuchyň je pro nás srdcem restaurace, proto pokud i ty miluješ dobré jídlo, je to ta pravá práce pro tebe! Na této pozici budeš marinovat, obalovat a dále připravovat kuřecí speciality dle našeho originálního receptu, které miluje celý svět! Nevadí nám, že nemáš žádné zkušenosti, vše tě rádi naučíme!

Požadavky

- Pracovat s radostí v týmu je pro tebe samozřejmostí
- Přijít o 5 minut dřív je pro tebe akorát, na čas je pozdě
- Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se
- Mít dokončené základní vzdělání

Nabízíme

Nabízíme práci na plný nebo zkrácený úvazek. Směny si můžeš naplánovat podle sebe :-)

Informace o pozici

  • KFC
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Manuální a dělnické profese, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémieSleva na firemní výrobky/službyObčerstvení na pracovištiFiremní akce
  • Místo pracoviště: Praha, Chlumecká 765