Nabídka práce > Samostatná/ý účetní DPP/HPP

Samostatná/ý účetní DPP/HPP

Náplň práce

- Výpomoc se závěrkou a s kvartální závěrkou:
- Kontrola sald
- Zabezpečení kompletnosti závěrkových operací
- Dokumentace rozvahových a výsledkových položek
- Objasňování rozdílů ve vnitropodnikových vztazích
- Příprava ročních finančních výkazů a příloh k účetní závěrce
- Každodenní spolupráce s kolegy, s externími poradci a auditory
- Ostatní ad hoc úkoly spojené s účetnictvím a administrativou

Požadavky

- Min.SŠ vzdělání ekonomického zaměření
- Znalost podvojného účetnictví
- Uživatelská znalost MS Office (Excel)
- Spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- Výhodou znalost Money S5 (Money S3,S4)

Nabízíme

- Spolupráce na DPP s možností případně pokračovat na HPP
- Zajímavé platové ohodnocení.
- Možnost naučit se mnoho znalostí od kolegů, auditorů, analytiků.
- Přímý kontakt s majiteli společnosti.
- Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky.
- Přátelský kolektiv s věkovým průměrem okolo 30 let.
- Pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce zdarma kafe a čaj.

Další informace

Kdo jsme? Pilulka je úspěšná, stabilní a rostoucí společnost, provozující kamenné lékárny a známé internetové lékárny Pilulka.cz a Pilulka.sk. Jsme firma, která zaměstnává přes 250 zaměstnanců, přesto si udržujeme start-up duch firmy (na centrále přes 50 kolegů). Děláme vše pro naše zákazníky a díky tomu se nám již pátým rokem daří úspěšně růst a prosperovat. Hledáme další kolegy a kolegyně, kteří nám pomohou a posílí náš tým.

Naše centrála se nachází v Praze přímo nad stanicí metra B - Českomoravská - 8 minut z centra.

Informace o pozici

  • Pilulka Distribuce s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Drahobejlova 36