Nabídka práce > BRIGÁDA – ODDĚLENÍ LAHŮDKY - NAPLÁNUJTE SI SMĚNY SAMI! 120Kc

BRIGÁDA – ODDĚLENÍ LAHŮDKY - NAPLÁNUJTE SI SMĚNY SAMI! 120Kc

Náplň práce

- pomocné práce na prodejně
- doplňování zboží, úklid prodejny
- oblsuha pultového úseku
- krájení salámů a sýrů
- komunikace se zákazníky
- odpolední i ranní směny (6ti, 8mi, 12ti hodinové směny)

Požadavky

- věk nad 18 let
- spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
- trestní bezúhonnost
- potravinářský průkaz - PODMÍNKOU

Nabízíme

- mzda 120Kč/hod.
- místo výkonu práce Plzeň
- směny dle domluvy (6ti až 8mi hod. směny, všední dny i víkendy, ranní i odpolední směny)
- spolupráce na DPČ
- dlouhodobá brigáda- zaučení na prodejně

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda