Nabídka práce > Professional German speakers - hotel industry

Professional German speakers - hotel industry

Náplň práce

Naším klientem je americká společnost, která je zároveň největší cestovní agenturou na světě. Zaměstnává přes 10 000 lidí v moderních, luxusních Share Service Centrech po celém světě. Pyšní se nejen krásnými prostory, ale i multikulturním prostředím a především oblíbenosti mezi „multilanguage people“ .
Pokud máte výbornou znalost německého jazyka, domluvíte se velmi dobře anglicky a rádi byste našli práci, kde budete OPRAVDU MLUVIT, MLUVIT A ZASE MLUVIT, čtěte dále.
Pracovní nabídka je určena jak pro juniorní kandidáty, tak pro uchazeče, kteří již mají zkušenosti z mezinárodního prostředí. Práce vyžaduje odbornost jazyka, profesionální vystupování a organizační schopnosti. Na každou pozici je zaškolení. V žádném případě se nejedná o call centrum!
Ideální kandidát:
• je schopen využívat na denní bázi jazyky, které ovládá (v současné chvíli hledáme německý jazyk)
• mluví plynule anglicky (úroveň B2+ je dostačující)
• vyhovuje mu multikulturní prostředí, práce v týmech, kde pracují převážně cizinci
• je přátelský, usměvavý – prostě „open and friendly“
• chce začít kariéru v mezinárodním prostředí, s možností rychlého růstu a relokace v rámci celého světa
• má již nějakou pracovní zkušenost (může být dlouhodobá brigáda při studiu apod.)
• zkušenosti z nadnárodního prostředí jsou velkou výhodou!!
Bližší informace o přesné náplni práce Vám rádi upřesníme na osobní schůzce.
Nabídka:
• práce na FULL/PART TIME, od 9:00 – 18:00
• mezinárodní prostředí, využívání a zhodnocení studia Vašich jazyků
• smlouva na dobu neurčitou, nejedná se o práci na projektech
• platové ohodnocení dle zkušeností od 35 000Kč + široká škála nadstandardních benefitů ( příspěvky na sport, kulturu, soukromá zdravotní péče, roční opencard, slevy na služby společnosti – vhodné zejména pro ty, kdo rádi cestují po celém světě; apod.)
Nástup: prosinec/leden
V případě zájmu pošlete Vaše CV v českém a anglickém jazyce!

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Telekomunikace,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek