Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
Máte rádi práci v terénu, nebojíte se nových příležitostí a máte rádi design a luxus? Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem elektrospotřebičů, telca a kancelářské techniky, hledáme vhodné uchazeče na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

Náplň práce:

• Prodej svěřeného sortimentu
• Komunikace se stávajícími zákazníky, řešení jejich požadavků, reklamací
• Uzavírání obchodu
• Udržování kontaktu a rozvíjení spolupráce
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí, průzkum trhu
• Spolupráce s centrálou (výrobce a dodavatel zboží)

Požadujeme:

• Praxi v obchodu na pozici obchodní zástupce v oboru min. 2 roky
• Obchodního ducha
• Reprezentativní vystupování
• Orientaci na výsledek
• Znalost oboru
• Kontakty výhodou
• Velkou časovou flexibilitu, ochota cestovat po celé ČR

Nabízíme:
• Práci v perspektivní dynamicky se vyvíjející nadnárodní společnosti
• Samostatnou, zajímavou a motivující práci s prokazatelnými výsledky
• Motivační finanční ohodnocení
• Firemní benefity

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek