Nabídka práce > Junior Marketing Specialist

Junior Marketing Specialist

Náplň práce

Jste kreativní, komunikativní a neradi se nudíte? Pak náš klient působící v oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů atd., hledá právě Vás na pozici:

JUNIOR MARKETING SPECIALIST

Náplň práce:

Vaší hlavní náplní práce bude zejména tvorba exportních ceníků, tvorba marketingových materiálů, příprava a organizace eventů a komunikace napříč odděleními, s dodavateli a administrativní stránka marketingu.

Požadujeme:

- Min. SŠ vzdělání
- Zájem o marketing (předchozí zkušenosti výhodou, nikoliv podmínkou)
- MS Office (především Excel a PPT)
- AJ na komunikativní úrovni (B1)
- Ochota učit se, vzdělávat se v oboru
- Pečlivost, odpovědnost, kreativita
- Schopnost pracovat v týmu a organizace
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- Stabilní zázemí velké a úspěšné české společnosti
- Motivující platové ohodnocení
- Firemní benefity
- Pracoviště Praha - Východ
- Pohodový a přátelský pracovní kolektiv

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek