Nabídka práce > Pokladní na ranní i odpolední směny v Burger King Metropole Zličín

Pokladní na ranní i odpolední směny v Burger King Metropole Zličín

Náplň práce

Náplní práce je obsluha hostů v gastronomickém zařízení Burger King Metropole Zličín.

Požadavky

Požadujeme:

- odpovědnost a pozitivní energii
- flexibilitu
- chuť se učit novým věcem

Nabízíme

Nabízíme:

- výplatu na účet do 9. dne v měsíci
- příjemné pracovní prostředí
- příplatky za noční, víkendy a svátky
- zvýhodněné stravovaní na směně
- zaměstnanecké benefity (25% sleva do KFC, Pizza Hut, Starbucks)
- pro nejlepší kariérní růst již po 3.měsících

Další informace

Zaujala Vás naše nabídka?
Tak neváhejte a nečekejte ani minutu a stiskněte tlačítko "Odpovědět". Vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Ještě ten den Vás kontaktujeme a pozveme na osobní pohovor, který se uskuteční na naší pobočce.

Informace o pozici

  • Burger King CZ
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk výhodou, ale není podmínkou
  • Plat: 90-100,- Kč/hod + spropitné
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Odměny za výsledky restaurace, spropitné, finanční odměna pro zaměstnance měsíce, příplatky za noční/víkendy/svátky, proplácení přesčasů, teambuildingové akce, slevy do našich značek
  • Vhodné pro: Zájemce o plný či zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Burger King Metropole Zličín