Nabídka práce > MEZINÁRODNÍ KOORDINÁTOR

MEZINÁRODNÍ KOORDINÁTOR

Náplň práce

Zajišťování přepravy zásilek k cílovým odběratelům do celého světa – nejedná se o organizaci přepravy s leteckými a námořními přepravy, ale o zajištění přepravy v zemích, kde nemá klient svoje kanceláře.
• Samostatná a zodpovědná práce
• Administrativní podpora oddělení

Požadavky

SŠ vzdělání
• Aktivní zn. AJ - podmínkou - hlavně psaná AJ ( převážně komunikace e-mail ) + občas i telefonicky
• Vhodné i pro komunikativní absolventy
• Praxe vítaná není podmínkou
• Dobré komunikační schopnosti, flexibilita
• Zkušenosti s administrativnou

Nabízíme

• Příspěvek na stravné
• Kvartální bonus od výše 25% čisté mzdy
• Karta Multisport, karta shell-sleva na tankování
• Příjemný přátelský kolektiv
• Místo výkonu práce v Kněževsi
• Pracovní doba 8:00 - 17:00 hod.
• Firemní micro-bus mezi letištěm a kanceláří ( 3 minuty cesty )

Informace o pozici

  • H.P.ROYAL s. r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa, Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ - komunikativní znalost - podmínkou
  • Plat: 25000-35000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na stravné, karta multisport, karta shell - sleva na pohonné hmoty
  • Vhodné pro: Absolventy s výbornou angličtinou - hlavně písemná
  • Místo pracoviště: Kněževes