Nabídka práce > Montér leteckých interiérů PLZEŇ

Montér leteckých interiérů PLZEŇ

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou vybavení a systémů komerčních letadel hledá vhodné uchazeče na pozici MONTÉR LETECKÝCH INTERIÉRŮ
- montáž a kompletace leteckých interiérů
- výroba kuchyňských a šatních modulů pro nejrozšířenější řadu letadel firmy Airbus

Požadavky

- manuální zručnost
- pečlivost a spolehlivost
- ZÁKLADNÍ znalost čtení technických výkresů
- výhodou praxe v oborech zámečník, truhlář, automechanik, sádrokartonář

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- 2směnný provoz
- 5 týdnů dovolené
- nástupní mzda 21 000 Kč
- při vzájemné spokojenosti možnost přestupu pod firmu
- stravenky v hodnotě 70Kč
- DOCHÁZKOVÝ BONUS 1.000,- Kč

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 21000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň