Nabídka práce > Zaměstnanec restaurace 20.000-24.000. Více pracovišť v Praze

Zaměstnanec restaurace 20.000-24.000. Více pracovišť v Praze

Náplň práce

Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.

Požadavky

- máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spoleh
- v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé

Nabízíme

- mzda 20.000 – 24.000 Kč
- noční směny s nadstandardním příplatkem 30 %
- víkendový příplatek 10 % při práci na plný i zkrácený úvazek
- 50% slevu na stravování a nápoje zcela zdarma
- benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
- fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
- uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
- sick days - zdravotní volno

Další informace

Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Na své zaměstnance a jejich práci jsme právem hrdí a rádi přivítáme nové členy týmu v naší restauraci.

Hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových výzev. Jsme známí tím, že svůj tým rádi rozvíjíme, a ti, kteří chtějí, mají šanci u nás kariérně růst. Důkazem toho je, že všichni naši manažeři vyrostli uvnitř „mekáče“. Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám. Nabízíme denní i noční směny.

Informace o pozici

  • McDonald's ČR spol. s r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Plat: 20.000-24.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek