Nabídka práce > Ruční mytí aut v nákupním centre Avionu v Ostravě

Ruční mytí aut v nákupním centre Avionu v Ostravě

Náplň práce

Co u nás budete dělat?

• Hlavní náplní práce je ruční mytí luxusních aut v nákupním centru Avion v Ostravě
• S citem pro detail se budete věnovat exteriéru i interiéru vozu

Požadavky

Co od vás požadujeme?

• Na prvním místě by měla být určitě vaše vášeň pro krásná auta
• Hledáme příjemné, aktivní a spolehlivé muže a ženy se smyslem pro pořádek
• Ruční čištění vozů vyžaduje dobrý fyzický stav a kondici
• Bez řidičského průkazu a výpisu z trestního rejstříku to u nás nepůjde

Nabízíme

Co vám za to nabízíme?

• Nepotřebujete vzdělání ani praxi, abyste dostali nadstandardní finanční ohodnocení
• Prémie z obratu i osobní bonusy v závislosti na vašem výkonu
• Poznáte ty nejkrásnější a nejdražší auta na světě
• Získáte odbornou a stabilní práci v atraktivním prostředí luxusních vozů
• Pravidelné školení a možnost rychlého kariérního postupu, brzy můžete vést svou pobočku
• Zázemí největší a nejlepší společnosti v ČR ve svém oboru
• Mladý a příjemný tým lidí, do kterého můžete nastoupit ihned
• Výborně dopravně dostupnou práci v širším centru Ostravy, se zázemím a výhodami nákupního centra
• A když budete chtít, podíváte se s námi i do zahraničí, spolupracujeme přímo s automobilkami po celé Evropě

Další informace

Automyčka Express s.r.o. - Jsme největší provozovatel prémiových ručních automyček v nákupních centrech v ČR

Informace o pozici

  • Automyčka Express s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Obchod a prodej, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Osobní bonusy
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Ostrava