Nabídka práce > IT Administrator

IT Administrator

Náplň práce

- Zajištění provozu a optimálního využití interních IT systémů
- Podpora interních aplikací a uživatelů ve výrobním závodě
- Vzdálená podpora zahraničních dceřiných společností
- Implementace a testování úprav a rozšíření stávajících systémů
- Analýza a řešení problémů a hlášených chyb
- Dokumentace a monitoring procesů
- Kontakt s dodavateli lokálních IT systémů
- Řízení menších projektů souvisejících s rozvojem IT systémů
- Meetingy se zahraničním IT týmem

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Min. 2 roky zkušeností na obdobné pozici podmínkou
- Dobrá komunikativní znalost AJ – podmínkou
- Velmi dobrá znalost hlavních produktů Microsoft - Microsoft Active Directory, Microsoft Windows 7/8/10
- Windows Server 2008/2012
- Základní znalost MS Exchange 2010
- Odolnost vůči stresu, schopnost komunikovat s různými odděleními a uživateli
- Orientace na servis internímu zákazníkovi

Nabízíme

- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- Dobré platové ohodnocení
- Měsíční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu
- Zdarma stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Firemní výuka angličtiny

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek