Nabídka práce > Šikovný svářeč se mzdou dle zkušeností a s extra benefity

Šikovný svářeč se mzdou dle zkušeností a s extra benefity

Náplň práce

- svařování ocelových mřížových roštů pomocí CO2 (bodové svařování, navařování, lemování)
- zámečnické práce podle výkresové dokumentace, tj. provádění speciálních výřezů a úprav plechu
- svařování ocelový nerezový materiál (tedy i drahý, a proto je potřebná precizní práce s nízkou zmetkovitostí)

Požadavky

- vyučení v oboru
- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- schopnost samostatné práce
- spolehlivost a pracovitost
- zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností

Nabízíme

- zaměstnání na HPP
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- základní mzda dle zkušeností + zákonné přístupy
- 3 směnný provoz (ranní/odpolední/noční)
- 25 dní dovolené
- stravenky 80 Kč
- možnost kariérního růstu
- BONUS za doporučení až 1.000,- Kč

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek