Nabídka práce > Výrobní operáror / Nástup ihned

Výrobní operáror / Nástup ihned

Náplň práce

Jsi manuálně zručný a máš zkušenosti s montáží, řezáním nebo všeobecně s dřevovýrobou?
Pak hledáme právě TEBE!

Můžeme ti nabídnout za tvoje zkušenosti startovací mzdu od 25 000,- Kč/měs .

Budeš zajišťovat montáž a řezání. Nemusíš se ničeho bát, jelikož budeš velmi dobře zaučen. Pokud chceš, tak ti můžeme zajistit prohlídku výroby ať víš co tě čeká.

Práce je fyzicky náročnější,ale zvládne ji kdokoliv a zaručujeme ti zázemí skvělé společnosti, která si tě bude vážit.

Požadujeme

- manuální zručnost, spolehlivost
- chuť pracovat
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

- práce na HLAVNÍ POMĚR
- startovací mzda od 25 000,- Kč
- zajištění UBYTOVÁNÍ
- nadstandartní BONUSY za práci o víkendu
- STRAVENKY v hodnotě 100 Kč za směnu
- 25 dní DOVOLENÉ
- osobní ohodnocení podle výkonu v práci
- možnost profesního růstu

Pokud je to pro tebe lákavá nabídka, tak neváhej nám hned zavolat do kanceláře do Karlových Varů nebo nám vypiš žádost a my se ti obratem ozveme!

Těšíme se na TEBE!

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Odrava